محصولات غذایی

ترکیبات سس هزارجزیره

نام این سس از منطقه‌ای در حد فاصل کشور کانادا و کشور آمریکا می‌آید و  جزییات جغرافیایی این نقطه خاص دقیقا مطابق این نام است. هزار جزیره دقیقا در سینت لورنس ریور ما بین آمریکا و کانادا واقع شده است.

امروز همه این چاشنی را می‌شناسند و سس هزار جزیره مزه میان وعده‌ها و بشقاب‌های محبوب تان شده. کافی است این طعم دهنده دوست داشتنی را با سرخ شدنی‌ها و حتی سبزیجات بخارپز، مثل ذرت امتحان کنید، قطعا پشیمان نمی‌شوید.

فکر خوردن ساندویچ مورد علاقه‌تان را بدون سس را کنار بگزارید!  و فقط خود را به سس مایونز محدود نکنید چون تجربه‌های جدیدی را از دست خواهید داد. سس هزار جزیره با هر ساندویچی پر مزه تر می‌شود.

اگر میکس سس سرکه بالزامیک با روغن زیتون باب میل تان باشد، از امتحان سس هزار جزیره با سالاد نمی‌توانید بگذرید. پایه این سس از همین دو ترکیب محبوب آغاز می‌شود.

ترکیبات سس هزار جزیره

سس هزار جزیره در مجموع با 10 ماده اولیه شروع می‌شود.برای طعم این سس هیچ محدودیتی نمی‌توان قائل شد و مزه‌های ترش و شیرین را به آسانی می‌توان در سس هزار جزیره گنجانید.

از ترکیبات اولیه متفاوت این سس، وجود پیاز و خیارشور بسیار ریز شده است، که موقع مزه کردن طعم آن‌ها زیر دندان حس می‌شود! برای عطر و مزه به این سس مخلوط ادویه سیر، پودر سیر، پودر تخم خردل و کرفس، فلفل دلمه‌ای قرمز ریز شده، پوره گوجه فرنگی، ترکیبی از سرکه‌های مختلف و پودر زرده تخم مرغ و شیرین کنندهای طبیعی استفاده می‌شود.

جدول ارزش غذایی سس هزار جزیره

انرژی در 15 گرم سس هزار جزیره18/72 کیلو کالری
قند77/0 گرم
چربی61/7 گرم
نمک16/0 گرم
اسید چرب ترانس0

مراحل تولید سس هزار جزیره ترانه

کارخانه ترانه تولید سس هزار جزیره را بر اساس همان دستور سنتی این چاشنی تولید می‌کند. اما قدم‌هایی که برای فرآوری سس به کار گرفته می‌شود برای طعم و مزه عالی این چاشنی سیری متمایز را طی می‌کنند.

خط تولید سس ترانه طوری طراحی شده است که محصول نهایی را بدون اسید و رایحه ناخواسته به خط خروج می‌رساند.

مواد اولیه تازه در بهترین زمان ممکن خریداری و وارد خط تولید می‌شوند. مراحل تولید سس هزار جزیره در کارخانه ترانه به پنج بخش پخت و میکس، پاستوریزه، خنک کردن و بسته بندی تقسیم می‌شود.

خط تولید سس هزار جزیره سیر ویژه‌ای را طی می‌کند و در آن ملزومات با استاندارد بالا رعایت می‌شود. در قدم اول مواد اصلی از مخذن‌های ذخیره سازی وارد بريچرهای توزین می‌شوند تا میزان آنها دقیقا اندازه گیری شود.

در قدم دوم، مواد خشک در بلندر مرکزی اختصاصی این محصول کاملا مخلوط می‌شوند. در مرحله بعدی پایه ادویه این سس به همراه مواد مایع وارد تانکر اول می‌شود.

در این مرحله امکان تزریق مواد با فشار بخار ممکن می‌شود. خط تولید سس ترانه طوری تنظیم شده که طعم و رنگ را در مطلوب‌ترین حالت خود نگاه می‌دارد.

در فاز سوم پوره گوجه فرنگی و طعم دهنده‌های تر همزمان با به تانکر سوم فرستاده می‌شوند. در قدم‌های نهایی پایه سس مایونز در از مخزن هموژن جداگانه به یک تانکر میکسر مجزا پمپ می‌شود و مواد ترکیب شده پیشین نیز به این تانکر وارد می‌شود.

در مرحله پنجم کل مخلوط برای بازه زمانی یک ساعته به خوبی ترکیب می‌شود و دمای خط تولید سس هزار جزیره با حساسیت بالا ثابت نگاه داشته می‎شود.

نهایتا بسته بندهای از پیش استرلیزه شده وارد خط نهایی تولید سس هزار جزیره می‌شود. و این محصول در پکیج‌های 400 گرمی بسته بندی می‌شود.

مصرف سس هزار جزیره ترانه

طعم برگر آبدار با سس هزار جزیره هر لقمه را برایتان به نهایتان لذت تبدیل می‌کند. مصرف سس هزار جزیره برای دستورهای غذایی ساده و اشتها آورهای خوش رنگ یک همراه تمام و کمال است.

می‌توانید با توجه به میل خودتان به مصرف سس هزار جزیره تنوع بدهید. کافی است کمی سیر تازه خورد شده به این چاشنی اضافه کنید تا از آن برای سسی کرمی برای انواع پیتزا استفاده کنید.

از خوردنی‌های دیگر که باید آن را با سس هزار جزیره همراه کنید، تست به همراه پنیر و قارچ و یا هر ترکیب دلخواه دیگری است. حتما بعد از امتحان هر کدام آن جزو غذاهای محبوبتان خواهد شد.  

مصرف سس هزار جزیره در فضای رستوارن‌ها نیز با امکان‌های مختلفی همراه است و شما می‌توانید همه چیز را طوری ترتیب دهید که هر خریدار به یک مشتری دائمی تبدیل شود! می‌توانید بر پایه این سس انواع مختلفی سس آماده کنید. پس اضافه کردن سس هزار جزیره را از قلم لیست خرید خود نیندازید.

قیمت سس هزار جزیره

مدیریت حرفه‌ای در تولید ترکیب پر مایه سس هزار جزیره این محصول را با قیمتی اقتصادی  وارد بازار می‌کند. علاوه بر آن توضیع همگام پا به پای برنامه‌ای دقیق نرخ این محصول را ایده‌آل کرده است.

به این سس حتما به عنوان ظرفیتی نامحدود از چاشنی در فضای آشپزخانه نگاه کنید. هر پذیرایی با این سس همراه می‌شود و راحتی و لذت در لحظه‌های شما گنجانده می‌شود.

اما شما می‌توانید هزینه‌ها را کم و کمتر کنید. راه کار ساده این مسئله خرید بسته 15 عددی سس هزار جزیره ترانه است. این تعداد خرید همه چیز را برایتان به صرفه تر می‌کند.

خرید عمده سس هزار جزیره ترانه  

منفعت‌های خرید عمده کم و قابل چشم پوشی نیستند. می‌شود با خرید عمده سس هزار جزیره از سایر هزینه‌های خدماتی و نیروهای واسط به شدت بکاهید. این راهی دقیق برای حداکثر بهره وری در سیستم مدیریت رستوران داران و توزیع کنندگان خورد است.

اگر شما در ذهن خود فکر امتحان کردن مواد اولیه متفاوت برای مشتریان رستوران دارید و یا کسب پخش جزیی در جزییات کارتان است، به راحتی می‌توانید با پر کردن فرم پخش عمده کارخانه تولید سس ترانه سفارش خود را به آسانی ثبت کنید.

اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شماره‌های تماس درج شده داده‌های دقیقی در این زمینه در اختیارتان می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *