شرکت هزارمحصول

شرکت هزارمحصول فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است. این شرکت از بدو کار همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندهای خود را با رویکردی علمی پیش ببرد تا بتواند به عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در صنعت فروش و پخش مویرگی باشد. بر این اساس با تلاش در جذب و حفظ نیروهای انسانی با انگیزه و مسئولیت پذیر و بکارگیری پیشرفته ترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری توانسته است اعتبار و جایگاه خاصی در استان های آذربایجان شرقی و غربی کسب نماید.

با بهره جستن از راهنمایی ها و تجارب مدیران مالی خبره و کارآفرینان موفق با توجه به نیاز های روز بازار، گروه نرم افزاری مهر نسبت به تکمیل هر چه بهتر و به روزرسانی نرم افزار خود اقدام نمود و بدین ترتیب توانست حرفی برای گفتن در این عرصه را داشته باشد.

Technology_plus.jpg

Hezarmahsool co

Hazarmahsool company has started its activity since 2010. Since its inception, this company has always tried to advance all its processes with a scientific approach in order to be a leading and modern company in the capillary sales and distribution industry. Based on this, by trying to attract and maintain motivated and responsible human forces and using the most advanced software and hardware facilities, it has been able to gain prestige and a special position in the provinces of East and West Azerbaijan

Contact company phone for cooperation

91690790 (041) 98+

Tabriz - Iran

 
HezarMahsool Co

Sales and distribution of food and health products

Thanks for your kindness dear friend

    
logo-b-hezarmahsool