اهمیت و جایگاه مشتریان در شرکت هزارمحصول

شرکت هزارمحصول پایبندی بر اصول اخلاق مداری و مشتری محوری را بر خود وظیفه دانسته و می کوشد بر پایه چهار اصل حق انتخاب مشتری، حق برخورداری از بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان، ارائه اطلاعات دقیق و حفظ منافع، خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد. ما تمام تلاش خود را در ایجاد روح اعتماد، اطمینان و صداقت در ذهن مشتریان بکار می بندیم و خود را متعهد به تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات می دانیم و با توجه به قوانین شرکت سعی بر تأمین رضایت ایشان می نمائیم. بر این اساس:

رفتار ما و مجموعه کارکنان شرکت هزارمحصول در برخورد با مشتریان باید سبب رضایتمندی در ایجاد حس آرامش توأم با اطمینان در مشتریان گردد.
باید برای مشتریان ارزش قائل بود تا وجود مجموعه ما سبب کمک به حرکت رو به رشد ایشان گردد.
رعایت اصول اخلاقی، نظم، وقت شناسی، آراستگی، انصاف، سرلوحه همیشگی کار ماست.
صداقت کلید امتداد موفقیت می باشد؛ با راستگویی و پایبندی به فرهنگ پاسخگویی، همواره در تلاش برای آسایش مشتریان می باشیم.
مشتریان حق دارند بدانند که چه نوع کالا یا خدماتی و با چه ویژگی ها و شرایطی دریافت می نمایند و دقیقاً برای چه چیزی هزینه پرداخت می کنند.
مشتریان حق دارند تا از همکاران ما در شرکت انتظار برخورد صادقانه، مؤدبانه و متخصصانه داشته باشند.
مشتریان حق دارند در کمترین زمان ممکن به خدمات ما دسترسی پیدا کنند.
مشتریان حق دارند نسبت به ارائه خدمات نامطلوب و تأخیر در ارائه خدمات شکایت کنند.
عنوان نمودن «رضایت مشتری» از جانب ما تنها بیان یک کلام زیبا نمی باشد، بلکه تلاش و تفکر بر آن و پیشی گرفتن از حد انتظارات هدف ماست.
پیشنهادات، انتقادات و نظرات مشتریان، همواره سبب افزایش کیفیت خدمات ما به آنهاست. ما شکایت ها و پیشنهادهای مشتریان را با دل و جان و با روی خوش می پذیریم.

فرم ارتباط با ما